<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0" xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"><channel><title>County of Passaic - File #: 26-0365</title><link>https://passaiccountynj.legistar.com/Gateway.aspx?M=LD&amp;From=RSS&amp;ID=7993704&amp;GUID=2AAF448F-0A10-4BCA-AEE8-2B20AA2CD288</link><description /><generator>Legistar</generator><ttl>15</ttl><atom:link href="https://passaiccountynj.legistar.com/Feed.ashx?GUID=2AAF448F-0A10-4BCA-AEE8-2B20AA2CD288&amp;ID=7993704&amp;M=LD" rel="self" type="application/atom+xml" /><item><title>County of Passaic - File #: 26-0365</title><link>https://passaiccountynj.legistar.com/Gateway.aspx?M=LD&amp;From=RSS&amp;ID=7993704&amp;GUID=2AAF448F-0A10-4BCA-AEE8-2B20AA2CD288</link><guid isPermaLink="false">2AAF448F-0A10-4BCA-AEE8-2B20AA2CD288-2026-04-29-16-55-34</guid><description>Title: RESOLUTION AUTHORIZING THE PURCHASE OF A NEW RICOH COPIER AND RELATED ACCESSORIES FROM ATLANTIC TOMORROW’S OFFICE FOR PREAKNESS HEALTHCARE CENTER, PURSUANT TO N.J.S.A. 40A:11-12</description><pubDate>Wed, 29 Apr 2026 16:55:34 GMT</pubDate></item></channel></rss>