<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0" xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"><channel><title>County of Passaic - File #: 26-0353</title><link>https://passaiccountynj.legistar.com/Gateway.aspx?M=LD&amp;From=RSS&amp;ID=7993692&amp;GUID=428401F3-BDC5-40DF-B763-3415444B49CD</link><description /><generator>Legistar</generator><ttl>15</ttl><atom:link href="https://passaiccountynj.legistar.com/Feed.ashx?GUID=428401F3-BDC5-40DF-B763-3415444B49CD&amp;ID=7993692&amp;M=LD" rel="self" type="application/atom+xml" /><item><title>County of Passaic - File #: 26-0353</title><link>https://passaiccountynj.legistar.com/Gateway.aspx?M=LD&amp;From=RSS&amp;ID=7993692&amp;GUID=428401F3-BDC5-40DF-B763-3415444B49CD</link><guid isPermaLink="false">428401F3-BDC5-40DF-B763-3415444B49CD-2026-04-29-16-55-33</guid><description>Title: RESOLUTION AUTHORIZING A PURCHASE OF ONE 2027 HOOK LOADER AND ASSOCIATED EQUIPMENT FROM TONY SANCHEZ, LTD, FOR THE ROAD DEPARTMENT, PURSUANT TO N.J.S.A. 40A:11-10</description><pubDate>Wed, 29 Apr 2026 16:55:33 GMT</pubDate></item></channel></rss>