<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0" xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"><channel><title>County of Passaic - File #: 26-0431</title><link>https://passaiccountynj.legistar.com/Gateway.aspx?M=LD&amp;From=RSS&amp;ID=8003952&amp;GUID=5B49C70E-B40B-4F7D-8489-1A5771219A8C</link><description /><generator>Legistar</generator><ttl>15</ttl><atom:link href="https://passaiccountynj.legistar.com/Feed.ashx?GUID=5B49C70E-B40B-4F7D-8489-1A5771219A8C&amp;ID=8003952&amp;M=LD" rel="self" type="application/atom+xml" /><item><title>County of Passaic - File #: 26-0431</title><link>https://passaiccountynj.legistar.com/Gateway.aspx?M=LD&amp;From=RSS&amp;ID=8003952&amp;GUID=5B49C70E-B40B-4F7D-8489-1A5771219A8C</link><guid isPermaLink="false">5B49C70E-B40B-4F7D-8489-1A5771219A8C-2026-05-13-15-35-32</guid><description>Title: RESOLUTION AUTHORIZING PURCHASE OF DIGITAL ADVERTISING SERVICES THROUGH ADVANCE MAGAZINE PUBLISHERS INC., FOR NJ.COM AND GOOGLE EXTENDED ADVERTISING FOR CALENDAR YEAR 2026, PURSUANT TO N.J.S.A. 40A:11-5(k)</description><pubDate>Wed, 13 May 2026 15:35:32 GMT</pubDate></item></channel></rss>