<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0" xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"><channel><title>County of Passaic - File #: 26-0366</title><link>https://passaiccountynj.legistar.com/Gateway.aspx?M=LD&amp;From=RSS&amp;ID=7993705&amp;GUID=E2A3BC10-2C41-4238-AC33-D5122B83047D</link><description /><generator>Legistar</generator><ttl>15</ttl><atom:link href="https://passaiccountynj.legistar.com/Feed.ashx?GUID=E2A3BC10-2C41-4238-AC33-D5122B83047D&amp;ID=7993705&amp;M=LD" rel="self" type="application/atom+xml" /><item><title>County of Passaic - File #: 26-0366</title><link>https://passaiccountynj.legistar.com/Gateway.aspx?M=LD&amp;From=RSS&amp;ID=7993705&amp;GUID=E2A3BC10-2C41-4238-AC33-D5122B83047D</link><guid isPermaLink="false">E2A3BC10-2C41-4238-AC33-D5122B83047D-2026-04-29-16-55-34</guid><description>Title: RESOLUTION QUALIFYING VENDOR AND AWARDING CONTRACT FOR RFQ-26-069: EXPAND POOL WEATHERIZATION ASSISTANCE PROGRAM: RESIDENTIAL INSULATION AND VENTILATION REPAIR AND INSTALLATION WITH OTHER ENERGY CONSERVATION MEASURES ON AN AS-NEEDED BASIS BY THE DIVISION OF WEATHERIZATION, PURSUANT TO N.J.S.A. 40A:11-5, ET SEQ.</description><pubDate>Wed, 29 Apr 2026 16:55:34 GMT</pubDate></item></channel></rss>