<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0" xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"><channel><title>County of Passaic - File #: 26-0380</title><link>https://passaiccountynj.legistar.com/Gateway.aspx?M=LD&amp;From=RSS&amp;ID=7993719&amp;GUID=F90CB633-AD40-4363-85C3-39E05D7DEBE4</link><description /><generator>Legistar</generator><ttl>15</ttl><atom:link href="https://passaiccountynj.legistar.com/Feed.ashx?GUID=F90CB633-AD40-4363-85C3-39E05D7DEBE4&amp;ID=7993719&amp;M=LD" rel="self" type="application/atom+xml" /><item><title>County of Passaic - File #: 26-0380</title><link>https://passaiccountynj.legistar.com/Gateway.aspx?M=LD&amp;From=RSS&amp;ID=7993719&amp;GUID=F90CB633-AD40-4363-85C3-39E05D7DEBE4</link><guid isPermaLink="false">F90CB633-AD40-4363-85C3-39E05D7DEBE4-2026-04-29-16-55-34</guid><description>Title: RESOLUTION AUTHORIZING AN AWARD OF CONTRACT TO PARAMUS FORD, INC., D/B/A ALL AMERICAN FORD OF PARAMUS FOR THE PURCHASE OF ONE (1) FORD F-750 CREW CAB AND FOUR (4) F-550 CREW CABS FOR THE COUNTY ROAD DEPARTMENT, PURSUANT TO N.J.S.A. 40A:11-10</description><pubDate>Wed, 29 Apr 2026 16:55:34 GMT</pubDate></item></channel></rss>